neděle 12. června 2011

Tři sestry BANDITOS - Slavnosti Zlatopramenu 2011

Revivalová kapela Tři sestry Banditos zahrála na velkolepé akci v krajském městě Ústí nad Labem. Slavnosti Zlatopramenu, jak se akce jmenovala, se konaly v místním letním kině. Musím uznat, docela pěkné místo pro pořádání koncertů. Před vystoupením TSB jsme se usadili ve VIP (Vlastův Igelitový Přístřešek) stanu vedle pódia a vychutnávali atmosféru. Akorát dohrál XindlX, který se pak v naší těsné blízkosti nechal fotit s nadšenými fanynkami, nacož se těšil i Vlasta :)

Na pódiu to pak ještě rozbalili Charlie Straight. Zpěvák a kytarista v jedné osobě to rozjel ve velkém stylu a v jednu chvíli vylezl i s kytarou mezi diváky přímo na tribunu. Vše jsem měl krásně v záběru, ale v ten nejlepší moment mi naprosto amatérsky došlo místo na kartě. To bych si nafackoval ...

Pak už ale přišla chvíle revivalového souboru. Banditos se rozestavěli na obrovském pódiu a k "vodnímu příkopu" před odposlechy přilákali početnou skupinu příznivců tohoto pub-rockandrollu. I v nepříznivém počasí (pršelo, jen se lilo) vydrželi lidi pařit celou dobu a nebýt striktních pokynů pořadatele, určitě by si vypískali slušný přídavek.

K závěru ještě vystoupila kapela Nighwork. Když už pomalu končili, vyrazili jsme na cestu domů. Ještě jsme ale vyjeli k restauraci Větruše, odkud se dal krásně pozorovat závěrečný ohňostroj festivalu. Jedním slovem paráda, nádherné zakončení skvělého víkendu!Fotky zde:


Videa zde:

Žádné komentáře: