sobota 19. března 2011

STARÉ PUŠKY + NEŽFALEŠ + hosté - Pod lampou Plzeň 2011


V pátek večer se v plzeňském hudebním klubu Pod lampou konal punk'n'rollový večírek a já se rozhodl se tam zajít podívat, co se tam bude dít ... dělo se tam mnoho :)

Jako první vystoupila pražská punk-rock´n´rollová skupina Punto D'Onore. Lidí v sále ještě nebylo zdaleka plno, ale i tak se první návštěvníci klubu začali pomalu rozehřívat ...
Po úvodní kapele přišla na scénu druhá, hodně očekávaná, domácí plzeňská fetishpunková skupina Trvalý Následky. A děly se věci! Skvěle naladěný frtontman kapely to rozbalil ve velkém stylu a dostal tak už slušně zaplněný sál do patřičného varu. Nechyběly sexistické pózy, sexuální narážky a přirážky, penisy (prsa nebyla), ani skok z pódia do davu, pokřtění alba, rozdávání chlebíčků a rozkopání krabice, která po nich zbyla. Zkrátka pořádný nářez, který se patří na kapelu, která oznámila, že tenhle koncert je její existenčně poslední ... ?
Jako třetí vystoupili energičtí týpci z Prahy se svým punk-rock´n´rollovým nášupem, kapela Nežfaleš. Večírek vrcholil i přes nechtěné technické problémy s mikrofonem ...
Jako poslední vystoupili nejočekávanější! Na závěr večera se na pódium přiřítila až z Moravy kapela Staré pušky se svým úplně parádním punkrockem. Musim uznat, že klukům to šlape fakt moc dobře a věřím, že jsem o nich neslyšel naposled. Moc krásná muzika se skvělými texty, doporučuji každému někam na ně zajít!
Fotky zde:

Videa zde:


http://www.youtube.com/view_play_list?p=082655146D954485

Další fotogalerie zde:

mattesh.com

Chci poděkovat Radkovi z Nežfaleš a uživatelům serveru YouTube TheMaspet, TheSinbios a Oiboy1969 za pojmenování videí. Díky kluci!

Žádné komentáře: