neděle 14. listopadu 2010

Tři sestry Banditos v Přešticích

Revivalová kapela Tři sestry Banditos přijela zahrát do Přeštic (necelých 20 km jižně od Plzně) a já si říkal, že se na ně zajedu podívat. Problém byl ale v tom, že mezi Přešticema a Plzní toho v noci moc nejezdí a nechtěl jsem jít domů pěšky, natož čekat v nějakém NON-STOPu na první ranní vlak v půl pátý. Snad géniové zodiakální, snad osumapadesátá vyšší inteligence, spikly se proti ubohému starci … říkal jsem si. Nakonec se ale vše v dobré otočilo, neboť mi byl přislíben odvoz přímo od dvou kytaristů z bandu. A jel jsem! Přijel jsem ale hodně brzo. V Hells rock Cafe nebyl zatím vůbec nikdo (krom obsluhy) a tak jsem se ještě šel projít nočními Přešticemi.

Po hodinové procházce jsem se vrátil do místa konání akce. Podpořil jsem kapely uhrazením vstupného, objednal si pivko a zabral jsem si místo hned u zvukaře. Před ségrama hrála ještě SKA kapela Grande tete, bohužel jim chybělo obecenstvo (všehovšudy 5 lidí a jeden tancující pár). Pak už ale přišli na řadu TSB a mohla se rozjet pořádná šou. Lidí nakonec přišlo požehnaně a večírek se tak parádně vydařil.

Chci tedy poděkovat Petrovi, že mne odvezl až na Bory (i když mě málem nechal na výpadovce na Prahu :D ) a Valdovi za zpříjemnění cesty ;)

Tak zase třeba někdy někde na večírku ahoooj.

Fotky zde:


Videa zde:

Žádné komentáře: